Anna Chreptowicz

Adrian czeka na drogie leki. Pomóżmy mu!

Anna Chreptowicz

W niedzielę, 13 grudnia, na kortach tenisowych Akademii Tenisa V Szlem w Przytok Golf & Resort odbędzie się finał akcji charytatywnej „Hojni do Szpiku”. Dla wszystkich gości przygotowano bardzo długą listę atrakcji. Dochód zostanie w całości przekazany na leczenie Adriana Mielcarka z Zaboru, chłopaka po przeszczepie szpiku kostnego.

Adrian kwalifikuje się do przyjmowania lekarstw nierefundowanych z NFZ, które pomogą mu zwiększyć szansę na przyjęcie się szpiku kostnego. Jednak takie leki kosztują.
Warto więc pojawić się w niedzielę w Przytoku i wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. Dla nas będzie to dobra zabawa, która Adrianowi da nadzieję na wyzdrowienie.

A co w programie? Pokazowy mecz tenisowy, w którym zagrają politycy i żużlowcy. Licytacja fantów, m.in. koszulki kadry narodowej z podpisem Agnieszki Radwańskiej. Albumy CD z podpisami kabaretów Hrabi, Jurki, Paranienormalni i Moralnego Niepokoju. Będą również atrakcje dla najmłodszych, pyszne ciasta zrobione przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.