Anna Sokólska walczy o mistrzostwo świata w łucznictwie konnym

Czytaj dalej
Katarzyna Łuszyńska

Białostoczanka Anna Sokólska w piątek, 19 października wystartuje w XIII Mistrzostwach Świata w Łucznictwie Konnym w Korei. Pojechała tam prosto z Japonii, gdzie w miniony weekend wygrała ponownie międzynarodowe zawody.

Japonia jest miejscem szczęśliwym dla białostockiej łuczniczki z AMM Archery.

Ania była jedyną reprezentantką Europy w turnieju, który odbywał się 14 i 15 października w Obihiro. Zdobyła tam dwa medale. Zwyciężyła w konkurencji koreańskiej i węgierskiej, natomiast srebro otrzymała w konkurencji japońskiej. Te wyniki sprawiły, że zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.