Arkadiusz Milik: Najważniejszy gol dopiero przede mną!

Czytaj dalej
Fot. Thanassis Stavrakis
mic/jac

Arkadiusz Milik: Najważniejszy gol dopiero przede mną!

mic/jac

- Najważniejsze jest zwycięstwo. Fajnie, że w meczu inauguracyjnym zdobywamy trzy punkty. To pierwsze historyczne zwycięstwo Polski - powiedział po wygranym meczu z Irlandią Płn. strzelec jedynej bramki dla Polski, Arkadiusz Milik.

- Cieszę się niezmiernie! Trzy punkty są historyczne, choć wiem, że to dopiero pierwszy krok. Będziemy teraz dalej walczyć. Musimy punktować - mówił na gorąco po meczu bohater całej Polski.

- Bramka mnie bardzo cieszy. Krzysiu Mączyński dobrze rozegrał akcję, podał do Kuby Błaszczykowskiego, a ten zrobił majstersztyk – wypatrzył mnie w tym gąszczu zawodników. Mnie pozostało tylko trafić - oceniał na gorąco sytuację bramkową Arkadiusz Milik.

- Tworzyliśmy sobie dużo sytuacji. Irlandczycy praktycznie w ogóle nam nie zagrozili. W końcówce może i posiadali dłużej piłkę, ale nic z tego nie wynikało. Zasługa w tym naszej całej defensywy. Brawa dla Kamila Glika i Michała Pazdana. Dzięki nim przeciwnicy mieli niewiele do powiedzenia - dodał napastnik reprezentacji Polski.

- Mam nadzieję, że najważniejszy gol dopiero przede mną. Jestem młody. Może nawet na tych mistrzostwach trafię ważniejszą bramkę - zastanawiał się Arkadiusz Milik.

Zobacz bramkę Arkadiusza Milika [WIDEO]To oni mają błyszczeć na Euro 2016! Wśród nich jeden Polak

mic/jac

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.