.

ASPI

.

Firma ASPI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się producent narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. W procesie produkcji stosujemy nowoczesne maszyny do obróbki metalu, ostrzy HM, stali szybkotnących, ostrzy stellitowanych i innych. Oferta firmy obejmuje m.in. piły trakowe, piły tarczowe, piły taśmowe, wiertła, frezy oraz inne narzędzia dla branży drzewnej i meblarskiej. Znaleźliśmy stałych odbiorców w Polsce, jak również w takich krajach jak: Rosja, Niemcy, Skandynawia, Litwa, Chile i inne.

30-letnie doświadczenie, będące kontynuacją działalności firm grupy GASS/GASSTECH pozwoliło nam utrwalić się w świadomości przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej jako godny zaufania partner. Rodzinny charakter firmy pozwala na indywidualne podejście i pełną odpowiedzialność za podejmowane działania, które wpływają na wspólny sukces.

WIĘCEJ O FIRMIE


Oczekiwania klientów oraz dynamiczny rozwój rynku doprowadziły również do znacznego rozwoju technologicznego ASPI. Firma dysponuje parkiem maszynowym liczącym ponad 100 nowoczesnych maszyn i urządzeń. Obecnie zatrudniamy około 140 pracowników. Wiemy, jak ważne jest zdobywanie doświadczenia zawodowego wśród młodych osób wkraczających dopiero na rynek pracy, dlatego współpracujemy ze szkołami organizując staże, praktyki oraz wycieczki edukacyjne do firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, stale poszukujemy osób na stanowiska pracy:

Pracownikom podejmującym u nas pracę oferujmy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą prosimy przesłać na adres:
[email protected]

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.