Izabela Krzewska

Autobus odjechał z torebką. Policjant ruszył w pościg. Pomógł potrzebującej kobiecie

Autobus odjechał z torebką. Policjant ruszył w pościg. Pomógł potrzebującej kobiecie Fot. Archiwum
Izabela Krzewska

Takiej interwencji chyba jeszcze nie było. Kobieta zatrzymała radiowóz, bo zostawiła w autobusie torebkę. Dzielnicowy nie odmówił pomocy.

Wszystko działo się w przedświąteczną sobotę. Asp. Adam Kulesza, dzielnicowy pełnił właśnie służbę obchodową. Około godziny 11 na przystanku przy ulicy Pogodnej zauważył kobietę, która na widok radiowozu zaczęła machać ręką. Dzielnicowy zatrzymał się. Obywatelka była roztrzęsiona. Okazało się, że przed chwilą wysiadła z autobusu komunikacji miejskiej, gdzie zostawiła torebkę.

W artykule przeczytasz m.in.:

Co stało się z torebką? Czy zguba trafiła do kobiety w nienaruszonym stanie?

Okoliczności i szczegóły zdarzenia

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.