Baza polskich piłkarzy w Sopocie. Podczas trwania Euro 2020 biało-czerwoni będą odpoczywać nad Zatoką Gdańską. Zdjęcia z lotu ptaka

Czytaj dalej
Fot. Przemysław Świderski
Rafał Rusiecki

Baza polskich piłkarzy w Sopocie. Podczas trwania Euro 2020 biało-czerwoni będą odpoczywać nad Zatoką Gdańską. Zdjęcia z lotu ptaka

Rafał Rusiecki

Od środy, 9 czerwca piłkarska reprezentacja Polski będzie odpoczywać pomiędzy treningami i meczami na Euro 2020 w czterogwiazdkowym hotelu w Sopocie. Obiekt został już ogrodzony, aby spokoju reprezentacji nie zakłócały osoby z zewnątrz. Sopot Marriott Resort & Spa z lotu ptaka prezentuje się znakomicie.

Hotel Polaków w Sopocie na zdjęciach z lotu ptaka

Nasz fotoreporter Przemysław Świderski zrobił niesamowite zdjęcia z lotu ptaka hotelu Marriott w Sopocie, który od środy 9 czerwca będzie domem reprezentacji Polski w trakcie jej gry na Euro 2020. Z racji tego, że Polacy mecze grupowe rozgrywać będą na stadionach na krańcach kontynentu - w rosyjskim Sankt Petersburgu oraz hiszpańskiej Sewilli - sztab reprezentacji doszedł do wniosku, że najrozsądniej pozostać w kraju. My liczymy, że nad Zatoką Gdańską nasze "Orły" będą się mogły najlepiej regenerować i wypoczywać przed wymagającymi meczami ze Słowacją (14 czerwca o godz. 18.00), Hiszpanią (19 czerwca o godz. 21.00) oraz Szwecją (23 czerwca o godz. 18.00).

Euro 2020. Terminarz wszystkich grup mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kiedy i gdzie rozegrają mecze Polacy

Reprezentacja Polski w Sopocie podczas Euro 2020

Czterogwiazdkowy Sopot Marriott Resort & Spa to obiekt, który zapewne spełni wszystkie wymogi trenera Paulo Sousy. Hotel został ogrodzony, ponieważ dostępu do niego nie będą mieć osoby postronne. Z bliska piłkarzy nie zobaczą więc ani kibice, ani nawet akredytowani i przebadani testami na koronawirusa dziennikarze.

Rafał Rusiecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.