Będzie medal na święta?

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Sławomir [email protected]

Będzie medal na święta?

Sławomir [email protected]

Jutro w Gliwicach rozpoczyna się turniej finałowy mistrzostw Polski w kategorii U-20. Zagrają w nich Unisław Team PBDI i T.A.F. Toruń.

O mistrzostwo kraju w hali sportowej „JASNA 31” powalczy 16 drużyn z Łęczycy, Gliwic, Bielsko-Białej, Torunia, Unisławia, Bochni, Lublina, Chorzowa, Wieliczki, Tychów, Głogowa, Gdańska, Krakowa. Mistrzowskiego tytułu, wywalczonego rok temu w Unisławiu, broni Rekord Bielsko-Biała.

Trzydniowy turniej rozpocznie się od rywalizacji w czterech grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej uzyskają awans do ćwierćfinału. Spotkania grupowe zaplanowane są w piątek i sobotę, zaś faza pucharowa (ćwierćfinał, półfinał i mecze o 1. i 3. miejsce) w niedzielę. Finał przewidziany jest o godz. 16. Każdy mecz trwał będzie 2x 12 minut.

Kujawsko-Pomorskie reprezentują w Gliwicach Unisław Team PBDI i T.A.F. Toruń. Unisławianie zagrają w grupie 4. W piątek zmierzą się z AZS UG Gdańsk (godz. 18.20). Z kolei w sobotę zagrają z UEK Kraków (godz. 13.30) i GAF Gliwice (21). Przypomnijmy, że rok temu Unisław Team we własnej hali zajął 4. miejsce.

T.A.F. Toruń będzie rywalizowała w grupie 1. z Juniorem Hurtap Łęczyca (piątek, godz. 13), Rekordem Bielsko-Biała (sobota, 9.20) i GSF Gliwice (sobota, 15.10). Dodajmy, że niedzielne spotkania będą transmitowane na stronie www.slaskie.tv.

Sławomir [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.