Białystok. Złom zabrał, śmieci zostawił. Musiał interweniować dzielnicowy

Czytaj dalej
Fot. KWP Białystok
Izabela Krzewska

Białystok. Złom zabrał, śmieci zostawił. Musiał interweniować dzielnicowy

Izabela Krzewska

Właściciel punktu złomu próbował wykiwać chorą kobietę. Co prawda umowa była ustna i prawnie w zasadzie nic mu nie groziło, ale gdy sprawą zainteresował się dzielnicowy i „pogroził mu palcem”, złomiarz posprzątał posesję.

To była dość nietypowa interwencja. Do dzielnicowego Komisariatu Policji IV w Białymstoku zadzwoniła kobieta. Prosiła o pomoc. Mówiła, że została oszukana. Przekazała także, że jest schorowana i ma problemy z poruszaniem. Dzielnicowy od razu pojechał do jej domu.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

 • Jak dzielnicowy pomógł 39-latce
 • Czy winowajca uprzątnął posesję
Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.