Agata Sawczenko

Biznes kolorami zaprogramowany. Dorota Sulżyk zachwyca chustami

Jeden szal to 20 godzin ciężkiej, fizycznej pracy - przyznaje Dorota Sulżyk. - Układanie nici, moczenie ich, wyczesywanie, mydlenie, rolowanie, susz Fot. Anatol Chomicz Jeden szal to 20 godzin ciężkiej, fizycznej pracy - przyznaje Dorota Sulżyk. - Układanie nici, moczenie ich, wyczesywanie, mydlenie, rolowanie, suszenie...
Agata Sawczenko

Żółcie, zielenie, kobalt, czerwień - tyle jest kolorów i tak pięknie się łączą - zachwyca się Dorota Sulżyk. A jej kolorowe chusty zachwycają coraz więcej pań.

Jak jednym słowem określić Dorotę Sulżyk, jedyną właścicielkę i jedyną pracownicę gródeckiej firmy Sunduk? Nikt chyba nie ma z tym problemu: kolorowa! Pomarańczowe włosy, zielone sukienki, buty i paski w najróżniejszych kolorach. Do tego mieszka w zielonym domu!

A na szyi lub ramionach zawsze ma przepiękne, kolorowe szale lub chusty. Sama je filcuje! Z wełny i jedwabiu. Po wiele z nich klientki ustawiają się w kolejce. Ale niektórych nie sprzedaje. Sama przecież też chce je nosić.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agata Sawczenko

W "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej" zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętą ochroną zdrowia. Chętnie podejmuję też tematy społeczne i piszę o ciekawych ludziach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.