Burza w Mysłowicach: Zniszczone auta i dachy WIDEO NAWAŁNICA W MYSŁOWICACH

Czytaj dalej
Fot. PSP Mysłowice
MCH

Burza w Mysłowicach: Zniszczone auta i dachy WIDEO NAWAŁNICA W MYSŁOWICACH

MCH

Nawałnica w Mysłowicach trwała zaledwie kilka minut, a powaliła dziesięć drzew, uszkodziła także linie energetyczne i jeden dach. Mieszkańcy nie mają prądu. BURZA NA ŚLĄSKU Zobacz, jakie szkody wyrządziła burza w Mysowicach w poniedziałek, 11 sierpnia.

BURZA W MYSŁOWICACH

Strażacy w poniedziałek, 10 sierpnia, od ok. 14 do 19 interweniowali łącznie 22 razy. - Interwencje związane były z usuwaniem skutków nawałnicy, na skutek której zostały uszkodzone 4 samochody osobowe przy ul. Fabrycznej, Baczyńskiego i Pogodnej. Z jednego z budynków przy ul. Chrzanowskiej wiatr zerwał też pokrycie dachowe - wymienia st. kpt. Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Mysłowicach.

Nawałnica w Mysłowicach

- Cały czas trwa usuwanie skutków nawałnicy - informuje st. kpt. Wojciech Chojnowski. - Do godzi. 15 odebralismy dziesięć zdarzeń związanych z połamanymi i powalonymi drzewami, w tym przy ulicy Fabrycznej drzewo przewróciło się na samochód - relacjonuje strażak.

Przy ulicy Chrzanowskiej silny wiatr zerwał także poszycie dachu, a w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Reja pompowana jest nadal woda z piwnicy. Jakby tego było mało, połamane drzewa uszkodziły linie eletroenergetyczne.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA [email protected]
DZ24 WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW I INTERNAUTÓW

Bez prądu zostali mieszkańcy dzielnic Centrum, Brzezinka, Słupna, Dziećkowice, Kosztowy, Krasowy, Wesoła i Ławki. Jak informuje Tauron, awarie są na bieżąco usuwane. Lada chwila powinny powrócić dostawy energii.

W sumie w usuwanie skutków nawałnicy zaangażowanych było siedem zastępów Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej i Zakładowej Straży Pożarnej.

ZOBACZ KONIECZNIE:
BURZA NA ŚLĄSKU I WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Połamane drzewa, zerwane linie energetyczne i lokalne podtopienia - to krajobraz po nawałnicach, które przeszły w województwie Śląskim. Ulewom towarzyszył grad, a prędkość wiatru mogła dochodzić do 90 kilometrów na godzinę. Największe szkody powstały w Jaworznie i Mysłowicach.


*Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
*Nowy sklep IKEA powstanie w Zabrzu
*Burza na Śląsku i Zagłębiu. Po burzy Rydułtowy wyglądają jak po wojnie ZDJĘCIA + WIDEO
*Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
*Program Rolnik szuka żony 2: Rolniczka Anna będzie gwiazdą
*Plebiscyt Fotolato 2015 WYGRAJ FANTASTYCZNE NAGRODY
*Erotyczna bielizna i gadżety z Zabrza podbijają rynek w Arabii Saudyjskiej

MCH

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.