Jarosław Miłkowski

Co zmieni się na ulicach Gorzowa?

Co zmieni się na ulicach Gorzowa? Fot. Artur Szymczak
Jarosław Miłkowski

Od czwartku 17 marca do soboty kierowców czeka ręczne sterowanie ruchem na ul. Kasprzaka. Powód? Drogowcy pracować będą przy wiadukcie na trasie S3. A co poza tym słychać w Gorzowie?

Zwolnij na Kasprzaka, bo pracują nad S3
Od dziś do soboty kierowców czeka ręczne sterowanie ruchem na ul. Kasprzaka. Powód? Drogowcy pracować będą przy wiadukcie na trasie S3. Dziś i jutro zamknięte będą dwa pasy w kierunku Gorzowa, w sobotę - w kierunku Kostrzyna.

Podpalacz trafił do szpitala... i zwiał
W ręce policji wpadł 19-letni gorzowianin. Kilka miesięcy temu podpalał drzwi od mieszkań na ul. Gwiaździstej. W lutym został zatrzymany i trafił na szpitalny oddział zamknięty. Zbiegł z niego kilka dni temu. We wtorek znów złapała go policja. Grożą mu dwa lata odsiadki.

Nasze dziewczyny szyją najlepiej w kraju
Sandra Jóźwiak z klasy 302 technikum w Zespole Szkół Odzieżowych wygrała Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szyciu, które odbyły się w Krakowie. Wyróżnienie zdobyła jej koleżanka z klasy, Sandra Tomaszewska. Dziewczyny zostały nagrodzone za pomysł kreacji.

Kto się zna na historii? Dzieciaki z IVb!
W Muzeum Grodu odbyła się 10. edycja konkursu „Popularyzacja archeologii i historii regionu”. Najlepsi okazali się w nim uczniowie klasy IV b santockiej podstawówki. W tym roku dzieciaki po raz pierwszy brały udział w warsztatach garncarskich.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.