Czeka nas rok wielu zmian. Odczujemy je wszyscy

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Izabela Krzewska

Czeka nas rok wielu zmian. Odczujemy je wszyscy

Izabela Krzewska

Nowe przepisy dotyczą pracowników, przedsiębiorców, młodych kierowców czy konsumentów. Część już obowiązuje, inne wejdą w życie w najbliższych miesiącach.

Wyższa pensja minimalna, możliwość meldunku przez internet, e-zwolnienia, zaostrzone przepisy wobec młodych kierowców, ograniczenie handlu do dwóch niedziel w miesiącu czy opłaty za jednorazowe torebki foliowe, a także nowe przepisy dla przedsiębiorców - to jedne z wielu zmian, jakie czekają nas w tym roku.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m.in.

 • Jakie zmiany podatkowe i nie tylko czekają nas w 2018 roku
 • Czym jest e-ZLA
Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.