Joanna Bajkiewicz

Człowiek orkiestra podbił serca jurorów “Mam Talent”

Pan Tadeusz komponuje, śpiewa, gra na akordeonie. Wspólnie z małżonką nagrywają też teledyski i wrzucają na youtube.pl Pan Tadeusz komponuje, śpiewa, gra na akordeonie. Wspólnie z małżonką nagrywają też teledyski i wrzucają na youtube.pl
Joanna Bajkiewicz

Tadeusz i Barbara Walewacz wystąpili w trzecim odcinku 10 edycji popularnego programu “Mam talnet”. Pan Tadeusz zaśpiewał dla swojej żony Barbary piosenkę, urzekając jury... swoją miłością. I choć te odstąpiło od oceniania ich występu, para zebrała owacje na stojąco.

Pan Tadeusz ma 66 lat i jest po trzech udarach mózgu. Od początku musiał uczyć się mówić, czytać i ćwiczyć ukochaną grę na akordeonie.

Z artykułu dowiesz się m. in:

  • Jak Tadeusz i Barbara Walewacz urzekli jury “Mam talent"

 

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.