Marta Gawina

Darmowa komunikacja dla 27 tysięcy uczniów. Białystok wprowadza ulgę, ale tylko dla swoich

Darmowa komunikacja dla 27 tysięcy uczniów. Białystok wprowadza ulgę, ale tylko dla swoich Fot. archiwum Darmowa komunikacja dla 27 tysięcy uczniów. Białystok wprowadza ulgę, ale tylko dla swoich
Marta Gawina

Ważna legitymacja szkolna lub zakodowana 100-procentowa ulga na karcie miejskiej. Na takiej podstawie białostoccy uczniowie będą od 1 września jeździć za darmo. Zniżka nie dotyczy dzieci mieszkających w sąsiednich gminach.

Jazda bez biletu będzie obowiązywać tylko w pierwszej strefie, czyli w granicach miasta. Podróż np. do Supraśla będzie wiązała się z koniecznością skasowania biletu.

Chyba, że sąsiednie gminy dołożą do darmowej komunikacji dla swoich mieszkańców. Na razie wielkiego entuzjazmu nie ma. - Zależy nam na tym, by nasi uczniowie chodzili do szkół podstawowych na terenie naszej gminy.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.