Magdalena Siemińska

Dba o to, by ludzie wiedzieli, gdzie mają zapalić znicz

Dorota Bartoszewicz ma 38 lat. Od 13 lat mieszka w Solistówce (gm. Bargłów Kościelny). Ma trójkę dzieci. Funpage „Ocalić od zapomnienia“ zaczęła prowadzić Dorota Bartoszewicz ma 38 lat. Od 13 lat mieszka w Solistówce (gm. Bargłów Kościelny). Ma trójkę dzieci. Funpage „Ocalić od zapomnienia“ zaczęła prowadzić półtora roku temu. Każda z odkrytych historii jest jej bardzo bliska
Magdalena Siemińska

Żołnierze, którzy zginęli ponad 70 lat temu, mogą „wrócić“ do swoich rodzin - mówi Dorota Bartoszewicz z Solistówki w gm. Bargłów Kościelny. Udało jej się sprawić, że już piętnaście rodzin wie, gdzie są pochowani ich bliscy.

Pozostało jeszcze 98% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.