Detektyw Rutkowski włączył się w poszukiwania zaginionego Damiana Cieraszki

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Magdalena Siemińska

Detektyw Rutkowski włączył się w poszukiwania zaginionego Damiana Cieraszki

Magdalena Siemińska

Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania zaginionego Damiana Cieraszki. - Prosiła mnie o to rodzina, nie mogłem odmówić - mówi detektyw.

Zapowiada, że wkrótce przyjedzie do Suwałk, aby lepiej poznać sprawę i spotkać się z najbliższymi Damiana. Liczy też na pomoc od jego znajomych.

- Czasem jest tak, że ludzie nie chcą informować policji, bo obawiają się konsekwencji prawnych - dodaje Rutkowski. - My ich absolutnie nie wyciągamy, a za każdy, nawet najmniejszy trop jesteśmy bardzo wdzięczni.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.

 • słynny detektyw będzie pracował za darmo
 • komentarz Rutkowskiego

 

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.