Do kół gospodyń wiejskich zapisują się nawet panowie

Czytaj dalej
Olga Goździewska

Do kół gospodyń wiejskich zapisują się nawet panowie

Olga Goździewska

Koła gospodyń wiejskich przeżywają renesans. W naszym regionie działają wyjątkowe grupy kobiet, których siła i kreatywność nie znają granic.

Trzy siostry Elżbieta Ostynowicz oraz Katarzyna i Iza Zawadzkie założyły w gminie Wasilków Koło Gospodyń Wiejskich ,,Szminką Malowane“. Od trzech lat spotykają się na warsztatach kulinarnych, wykładach, wyjeżdżają na wycieczki, do spa, kina, teatru, organizują potańcówki i angażują się w akcje charytatywne. Zawsze w babskim gronie.

Dwa razy w roku spotykają się też na sesjach zdjęciowych. Za nimi już sześć plenerów. Pozowały na łące w wiankach, jak też w drapieżnych, motocyklowych strojach.

- Przed spotkaniem z fotografem wszystkie oddajemy się w ręce makijażystki i fryzjera, przygotowujemy kreacje, przechodzimy prawdziwą metamorfozę. Robimy wszystko, by tego dnia każda z nas czuła się najpiękniejsza - uśmiecha się Katarzyna Zawadzka, jedna z sióstr założycielek KGW ,,Szminką Malowane”. - Taka przemiana owocuje poczuciem pewności siebie i daje niesamowitą energię na kolejne miesiące.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Olga Goździewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.