Joanna Bajkiewicz

Dopiero jak zagrała w Koronie królów, kupiła telewizor

Aleksandra Przesław o aktorstwie marzyła od dzieciństwa. Dziś rodzina może cieszyć się z jej sukcesów Fot. Makowski/TVP Aleksandra Przesław o aktorstwie marzyła od dzieciństwa. Dziś rodzina może cieszyć się z jej sukcesów
Joanna Bajkiewicz

Aleksandra Przesław z Łomży jest królową. W serialu „Korona królów“ gra Adelajdę Heską, drugą żonę Kazimierza Wielkiego.

Choć 24-letnia Aleksandra ma już doświadczenie w pracy z kamerą oraz w teatrze, to rolę królowej w popularnym serialu uważa za swój największy sukces. Bo w końcu mogła się pokazać szerszej publiczności.

Ola przyznaje, że miała wiele wątpliwości, czy uda jej się dostać rolę w popularnym serialu „Korona królów“, bo choć jest pewna siebie i wierzy w swoje możliwości, to ma też w sobie wiele pokory.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.