Anna Chreptowicz

Dziś kończy się głosowanie w plebiscycie Pokażcie Klasę!

Klasa  2 a Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Świdnicy ma największe szanse na zwycięstwo! Fot. Archiwum klasowe Klasa 2 a Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Świdnicy ma największe szanse na zwycięstwo!
Anna Chreptowicz

W piątek, 4 grudnia o godz. 15.59 kończy się głosowanie w naszym plebiscycie. Dlatego nie czekajcie - pomóżcie klasom w walce o zwycięstwo!

Klasy na pewno mają o co walczyć. Na zwycięzców czekają bowiem bardzo atrakcyjne nagrody. A są to:
Miejsce 1 w każdej kategorii - jednodniowa wycieczka po regionie (klasa z północy jedzie na południe i odwrotnie) funduje wojewoda lubuski Katarzyna Osos.

Miejsca 2-3 w każdej kategorii (w puli nagród są m.in. bilety do kina, na basen, do teatru, klasowe warsztaty „Majsterkowo” w Castoramie Gorzów Wlkp.)

Nagroda specjalna: ufundowana przez partnera plebiscytu - SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. w Gorzowie - za najlepiej wykonaną pracę wśród klas we wszystkich trzech kategoriach wiekowych w zadaniu finałowym pod hasłem ,,Nowe życie opakowań”: vouchery do Empiku o wartości 50 zł dla każdego ucznia jednej zwycięskiej klasy.

Klasa  2 a Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Świdnicy ma największe szanse na zwycięstwo!
Archiwum klasowe Klasa 2 a Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Świdnicy ma największe szanse na zwycięstwo!

A oto, jak wygląda klasyfikacja:

Klasy 0-3
- Klasa 3 c Zespołu Edukacyjnego nr 1 w Zielonej Górze ma na swoim koncie aż 10.178 punktów. Jeśli jeszcze nie zdążyliście oddać na nią swojego głosu, zróbcie to jak najszybciej. Macie czas do godziny 15.59. Wyślijcie SMS na nr 71321 o treści PKF.6.

Klasy gimnazjalne
- Klasa 2 a, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Świdnicy zgromadziła 9.682 zdjęcia i prowadzi w kategorii klas gimnazjalnych i starszych. Jeśli chcecie oddać swój głos na uczniów, wyślijcie SMS na nr 71321 o treści PKGS.3

- 2 a Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku z 9.061 punktami jest tuż za klasą ze Świdnicy. Możecie pomóc jej przybliżyć się do wygranej wysyłając SMS na nr 71321 o treści PKGS.4

- O zwycięstwo walczy również 3 c Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze. Klasa ma na swoim koncie 4.281 punktów.
Czy dziś uda się zgromadzić ich jeszcze więcej? Pomóżcie wysyłając SMS na nr 71321 w treść wpisując PKGS.7

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.