Estatee Nieruchomości – wiodące biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku suwalskim

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Estatee Nieruchomości – wiodące biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku suwalskim

Materiał informacyjny

Tu podaj tekst alternatywnyEstatee Nieruchomości – wiodące biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku suwalskim

Od wielu lat zajmujemy się obsługą transakcji związanych ze sprzedażą, wynajmem i administrowaniem nieruchomości w województwie podlaskim. Zapewniamy zarówno profesjonalne doradztwo, jak i bardzo bogatą ofertę nieruchomości do wynajęcia oraz na sprzedaż: mieszkania, domy, działki i grunty, garaże, lokale komercyjne, obiekty przemysłowe zlokalizowane w Suwałkach, Augustowie, Sejnach, a także pobliskich miejscowościach.

Udzielamy pomocy w regulacji stanów prawnych nieruchomości oraz wyborze sposobu finansowania transakcji. Współpracujemy z bankami i doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami, architektami i notariuszami. Świadczymy również profesjonalne usługi geodezyjne: podziały gruntów, mapy do celów projektowych oraz inwentaryzacyjne.

Wybierając biuro Estatee Nieruchomości, decydujesz się na skorzystanie z usług specjalistów w branży, którzy zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzonej transakcji a także wsparcie w trakcie całego procesu jej trwania.

Uczciwość i rzetelne podejście do klienta to nasze motto.

Spotkajmy się na Targach Mieszkaniowo – Wnętrzarskich w dniach 16 – 17 czerwca w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Suwałki Plaza.

INNI WYSTAWCY TARGÓW MIESZKANIOWO-WNĘTRZARSKICH


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.