(PAK)[email protected]

„Forma” w dobrej formie. Po raz siódmy w Barcinie

Stanisława Celińska wystąpi w Barcinie w niedzielę, 1 maja. Fot. Andrzej Bartniak Stanisława Celińska wystąpi w Barcinie w niedzielę, 1 maja.
(PAK)[email protected]

W sobotę, 30 kwietnia, w Miejskim Domu Kultury w Barcinie rozpocznie się siódma edycja Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej „Forma”.

To nie jest zwykły festiwal. Wokaliści prezentują tu nie tylko swoje wokalno-aktorskie umiejętności. „Forma” otwiera także drzwi do kariery.

Na godz. 15 zaplanowano konkursowe przesłuchania. O godz. 19 zaprezentuje się z kolei Lubelska Federacja Bardów. To laureaci najważniejszych festiwali piosenki artystycznej, czerpią w swojej muzyce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej, nawiązują do ambitnych nurtów rocka czy popu.

Laureatów tegorocznej imprezy poznamy 1 maja o godz. 17. Dwie godziny później wystąpi aktorka i piosenkarka Stanisława Celińska. Towarzyszyć jej będzie zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko. Artystka zaprezentuje się w repertuarze z wydanej w 2015 roku płyty pt. „Atramentowa”.

W sekretariacie MDK można odbierać ostatnie już wejściówki na koncert Lubelskiej Federacji Bardów oraz bilety na występ Stanisławy Celińskiej - 30 zł od osoby.

Autor: PAK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.