Głosuj na patronów bydgoskich tramwajów!

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Mateusz Mazur

Głosuj na patronów bydgoskich tramwajów!

Mateusz Mazur

Przypominamy, że zabawa trwa do poniedziałkowego wieczora. Głosować można za pomocą facebookowej strony urzędu miasta.

Specjalna kapituła złożona z przedstawicieli urzędu miasta, Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy, Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego, Pesy oraz lokalnych mediów wybrała 20 nazwisk, na które mieszkańcy mogą głosować. Są wśród nich tak znane postacie dla naszego miasta, jak Marian Rejewski, Leon Wyczółkowski, Ferdinand Lepcke, Witold Bełza, Adam Grzymała Siedlecki, czy Zdzisław Krzyszkowiak.

Aby wziąć udział w konkursie należy zagłosować na wybranych z przedstawionych kandydatów kliknięciem „Lubię to” na stronie urzędu miasta na Facebooku.

Ponadto każdego dnia ratusz publikuje po trzy pytania, które dotyczą proponowanych patronów. Liczy się przede wszystkim wiedza, ale też i szybkość, bo w końcowym rozrachunku wygrywa ta osoba, która najszybciej odpowie prawidłowo na wszystkie zadane pytania. Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy [email protected].

A jest o co walczyć. Osoba, która do poniedziałku będzie znała odpowiedzi na każde z zadanych pytań wygra tablet. Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy.

Mateusz Mazur

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W Gazecie Pomorskiej od 2014 roku. Początkowo w dziale miejskim, a od 2018 roku wydawca i dziennikarz portalu internetowego www.pomorska.pl


Poza pracą kibic sportowy na pełen etat. Fan dobrej muzyki, wycieczek rowerowych i gier planszowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.