Go Energy powstało z myślą o współtworzeniu sektora odnawialnych źródeł energii

Czytaj dalej
Materiał infromacyjny

Go Energy powstało z myślą o współtworzeniu sektora odnawialnych źródeł energii

Materiał infromacyjny

Nasze usługi świadczymy bazując przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, opartych o odnawialne źródła energii, w szczególności instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy dystrybutorami znanych i cenionych na światowym rynku producentów komponentów instalacji fotowoltaicznych takich jak panele fotowoltaiczne, inwertery, liczniki energii, przewody czy inne niezbędne akcesoria do budowy instalacji fotowoltaicznych.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą inwestycji ” pod klucz”, od uzyskania finansowania w formie kredytu lub dofinansowania na montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.

Zależy nam na promowaniu nowoczesnych, a zarazem ekologicznych metod, które zagwarantują oszczędności. Wykorzystujemy przy tym produkty tylko wysokiej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi wyróżniały się najwyższą jakością oraz fachowym doradztwem, co gwarantuje nam dynamiczny rozwój.

W naszej ofercie znajdą państwo gotowe zestawy fotowoltaiczne o zróżnicowanej mocy, jak i poszczególne elementy instalacji takie jak panele fotowoltaiczne czy inwertery, Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla gospodarstw domowych, rolników jak i firm o różnych rozmiarach, a także różnym zapotrzebowaniu energetycznym. W zależności od mocy systemu, różni się on mocą falownika oraz ilością paneli.

Wyróżnia nas jakość . Dzięki współpracy z cenionym na całym świecie producentami, nasza firma cechuje się najwyższą jakością produktów oraz gwarantuje najniższe ceny. Oferowane przez nas produkty pochodzą od producentów znanych na całym świecie m.in. Fronius, Sofar Solar, Huawei, Solis, Longi, Ja Solar oraz Hyundai.

Go Energy Fotowoltaika
Adam Zalesiński

ul. Czajkowskiego 4
43-200 Pszczyna

tel. kontaktowe: 725-546-060 oraz 725-556-060

Materiał infromacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.