Gorzów w skrócie: swój ślub dostaniesz na płycie

Czytaj dalej
Fot. Urząd Miasta w Gorzowie
Jarosław Miłkowski

Gorzów w skrócie: swój ślub dostaniesz na płycie

Jarosław Miłkowski

Urząd Stanu Cywilnego dostał z TPV nowy 55-calowy telewizor. Zastąpi on dotychczasowy wysłużony sprzęt w sali ślubów. A co poza tym słychać w Gorzowie?

USC nagra Twój ślub i da Ci go na płycie
Urząd Stanu Cywilnego dostał z TPV nowy 55-calowy telewizor. Zastąpi on dotychczasowy wysłużony sprzęt w sali ślubów. Dzięki niemu będzie można niemal spojrzeć w oczy biorącym ślub. To nie koniec nowości, bo jeszcze w marcu USC zacznie nagrywać śluby, aby tuż po ceremonii móc wręczyć płytę DVD z nagraniem parze młodej.

Posłanka Sibińska się przeprowadziła
Krystyna Sibińska, posłanka PO, zmieniła lokalizację swojego biura poselskiego. Z ul. Warszawskiej 6 przeniosła się jeszcze bliżej ścisłego centrum. Biuro mieści się przy ul. Strzeleckiej 15/1.

Prowadzisz firmę? Przyjdź po poradę
Dziś ostatni dzień darmowych porad dla przedsiębiorców. Ekspert z pośredniaka dyżuruje od 10.00 do 13.o0 w urzędzie przy ul. Myśliborskiej 34.

Jest szansa zobaczyć szkołę swoich dzieci
Trwają dni otwarte w podstawówkach. Dziś można przyjść do Szkoły Podstawowej nr 13 przy ul. Paderewskiego 5 i SP 16 przy ul. Dunikowskiego 5 (spotkania w obu szkołach o 15.00). Z kolei jutro o 17.00 zaprasza SP 21 przy ul. Tacza¬ka 1, w piątek o 17.00 SP 9 przy ul. Nowej 7, a w sobotę o 10.00 SP 5 przy al. Konstytucji 3 Maja 44.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.