Gorzów "w skrócie": we wtorek radni debatują o sporcie

Czytaj dalej
Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": we wtorek radni debatują o sporcie

Jarosław Miłkowski

Wtorek 16 lutego to dzień kolejnej sesji rady miasta. A co poza tym słychać w Gorzowie?

Jak rozwinie się sport oraz turystyka?
We wtorek 16 lutego o 15.00 w bibliotece wojewódzkiej (róg ul. Kosynierów Gdyńskich i Sikorskiego) miejscy radni spotkają się na kolejnej sesji. Będą dyskutować nad strategią rozwoju sportu i turystyki do 2026 r. Mieli zająć się tym już w ostatni czwartek, ale... dokument, który im dostarczono, nie miał załączników.

Dzieci pobiegają sobie jak trzeba
Przy Szkole Podstawowej nr 10 (ul. Towarowa) ma zostać zbudowana bieżnia. Urzędnicy rozpoczynają właśnie poszukiwanie firmy do jej wykonania.

Co chcesz wiedzieć o mediacji?
Jak się dogadać przy rozwiązywaniu sporów? Szczegóły jutro od 9.00 do 15.00 na konferencji w hotelu Fado.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.