Grupa PZU

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Grupa PZU

Materiał informacyjny

Wydarzenia ostatnich lat sprawiły, że nadrzędną wartością dla obywateli, przedsiębiorców i państw stało się wielowymiarowe bezpieczeństwo. To domena Grupy PZU, największego ubezpieczyciela w Polsce. Ma ona potencjał, doświadczenie i nowatorskie rozwiązania, które umożliwiają jej partnerom odpowiednie przygotowanie się na współczesne wyzwania, zminimalizowanie możliwych ryzyk i konsekwentne realizowanie ambitnych planów biznesowych i życiowych nawet w bardzo wymagającym otoczeniu.

Grupa PZU stanowi dziś ważny filar polskiej gospodarki, ubezpieczając majątek i pracowników największych, ale też małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając finansowanie dla ich inwestycji rozwojowych, dbając o bezpieczeństwo finansowe i zdrowotne większości polskich rodzin. Jest największym konglomeratem finansowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa w Polsce, Estonii, na Litwie, Łotwie i Ukrainie, a jej skonsolidowane aktywa przekraczają 430 mld zł. Tylko w Polsce ma ok. 22 mln klientów korporacyjnych i indywidualnych. Osiągane regularnie ponadprzeciętne wyniki stawiają Grupę PZU wśród najbardziej rentownych i wypłacalnych ubezpieczycieli w Europie, a akcjonariuszom zapewniają atrakcyjne dywidendy. Na czele Grupy stoi spółka ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych PZU SA, od 2010 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Grupa PZU w Polsce jest liderem rynku ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych oraz ubezpieczeń na życie, znajduje się też w ścisłej czołówce na rynkach usług bankowych, inwestycyjnych, prywatnej opieki zdrowotnej czy dobrowolnych programów emerytalnych. Dzięki kulturze innowacji i szerokiej współpracy ze startupami, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie ubezpieczycieli w Europie.

Grupa PZU rozwija swój biznes w sposób zrównoważony. Czynniki ESG są uwzględniane w każdej sferze jej działalności. Mocno ogranicza swój ślad węglowy, by najdalej do 2024 r. osiągnąć neutralność klimatyczną. Aktywnie wspiera proces transformacji energetycznej polskiej gospodarki. Tylko w ciągu ostatniego roku zaangażowała 420 mln zł w finansowanie budowy elektrowni wiatrowych, a kolejnych 300 mln zł w obligacje ESG. Wprowadziła też unikatowe na rynku polskim ubezpieczenia dla właścicieli instalacji OZE.

Grupa PZU jest odpowiedzialna społecznie, m.in. jako organizator wielu programów prewencyjnych zwiększających bezpieczeństwo lokalnych społeczności oraz programów profilaktycznych w obszarze zdrowia, sponsor drużyn i gwiazd sportu – w tym najlepszej na świecie tenisistki Igi Świątek, mecenas najważniejszych instytucji i wydarzeń kulturalnych. Na dużą skalę wspierała walkę z COVID-19, a dziś pomaga uchodźcom z Ukrainy.

Obecnie szukamy w Białymstoku pracowników na stanowiska:

DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Zakres obowiązków

Nasze wymagania

To oferujemy:

Zobacz dlaczego warto z nami pracować

Grupa PZU

Sprawdź, kogo szukamy w woj. podlaskim

PODLASKIE TARGI PRACY
Atrium Biała

Białystok
ul. Miłosza 2
24-25 marca 2023
piątek - godz. 11.00-17.00
sobota - godz. 11.00-16.00

POZNAJ INNYCH WYSTAWCÓW TARGÓW


Grupa PZU
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.