Grzegorz Lato: Kibicuję chłopakom ze Stali Mielec i reprezentacji Polski

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Grzegorz Lato: Kibicuję chłopakom ze Stali Mielec i reprezentacji Polski

Łukasz Pado

- Jestem emerytem i czerpię z jesieni swojego życia pełnymi garściami - mówi Grzegorz Lato, były znakomity piłkarz Stali Mielec i reprezentacji Polski, gość specjalny gali Podkarpacka Nike 2017.

Był pan gościem specjalnym gali Podkarpacka Nike 2017, gdzie wybierano najlepszych w piłkarzy, trenerów, drużyny z województwa Podkarpackiego w 2017 roku. Najważniejsze nagrody trafiły do Stali Mielec. Jako jej były piłkarz to pewnie jest pan szczęśliwy z tego powodu...

No tak, ale my przede wszystkim liczymy, że Stal będzie wygrywać na boisku i po tych chudych latach Podkarpacie znówm będzie miało ekstraklasę u siebie.

Związkowi działacze nie zapomnieli również o panu i uhonorowali pana nagrodą specjalną.

Jestem tym bardzo zaskoczony, bo o ile dobrze pamiętam to ja ostatni raz w piłkę grałem w drugim tysiącleciu, a teraz mamy trzecie, także kawał czasu upłynęło, ale z piłki nożnej nie da się wyleczyć. Kibicuję swojej Stali Mielec, chciałbym żeby chłopaki awansowali do ekstraklasy. Myślę, że całe Podkarpacie będzie się z tego powodu bardzo cieszyło. Drugim moim konikiem jest reprezentacja Polski, której jestem zagorzałym kibicem na dobre i na złe. Trzymam kciuki, żeby w tej Rosji polski zespół jak najlepiej wypadł.

W dalszej części artykułu o:

 • Stali Mielec i jej szansach na grę w ekstraklasie
 • reprezentacji Polski, która przygotowuje się do mistrzostw świata
 • grupowych rywalach Polaków na MŚ
 • Robercie Lewandowskim
 • Bogusławie Cyganie
 • co porabia obecnie Grzegorz Lato
Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.