Herosi każdego dnia – akcja charytatywna od Polska Press Grupy dla Fundacji Herosi

Czytaj dalej
Polska Press Grupa

Herosi każdego dnia – akcja charytatywna od Polska Press Grupy dla Fundacji Herosi

Polska Press Grupa

Szpital od kuchni musi świetnie wyglądać! Teraz jest to możliwe dzięki akcji charytatywnej „Herosi każdego dnia”. Jest to wspólna akcja Polska Press Grupy, Fundacji Herosi, Office Plus oraz Akademii Kulinarnej Whirlpool.

Więcej informacji o akcji: Szpital od kuchni musi świetnie wyglądać, czyli nasza akcja charytatywna!

RELACJA Z OTWARCIA KUCHNI W IMiD W WARSZAWIE, 28.11.2017

W ramach akcji na początek odnowiliśmy kuchnię w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. W wyremontowanej kuchni ruszyła dziecięca Akademia Kulinarna Whirlpool. Uroczyste otwarcie nowej kuchni odbyło się 28 listopada br. Nowe meble do kuchni ufundował producent mebli Office Plus, sprzęt AGD ufundował Whirlpool.

Otwarcie kuchni odbyło się pod hasłem "Andrzejki z Andrzejem Wroną" - siatkarzem reprezentacji, który aktywne wspiera działania Fundacji Herosi. O kulinarną stronę wydarzenia zadbał szef kuchni Marco Ghia z Akademii Kulinarnej Whirlpool. Dzieciaki z oddziału mogły zjeść włoską pizzę i wypić zdrowe koktajle – potrawy serwował Andrzej Wrona.

Nowa kuchnia to dopiero początek, gdyż akcja zaplanowana jest długofalowo. Będziemy też remontować kolejne pomieszczenia w Klinice.

fot. Sylwia Dąbrowa

Polska Press Grupa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.