Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Artur Drożdżak

Hubert B. groził śmiercią i molestował. Usłyszał wyrok

Hubert B. ma już wyrok za gwałt za 17-latku, teraz czeka go sprawa sądowa za molestowanie w Krakowie nieletniego Hubert B. ma już wyrok za gwałt za 17-latku, teraz czeka go sprawa sądowa za molestowanie w Krakowie nieletniego
Artur Drożdżak

Hubert B. w 2007 r. zgwałcił chłopaka w Krakowie i usłyszał za to wyrok czterech i pół roku więzienia. Odsiedział karę i teraz wpadł w ręce policji za to, że przez kilka tygodni molestował nieletniego chłopaka.

39-letni Hubert B. wie, jak rozmawiać z młodymi chłopcami. Zawsze na początku jest bardzo miły, a potem ujawnia drugie, mroczne oblicze i wtedy podaje się za policjanta lub psychologa.

- Zabiję cię, przestrzelę ci kolana, zrobię krzywdę - wówczas mówi już bez ogródek. Wszystko po to, by zastraszyć niewinne ofiary. Właśnie trafił do aresztu za molestowanie chłopaka, który nie ma jeszcze ukończonych 15 lat. Do przestępstwa dochodziło przez kilka tygodni na terenie Krakowa i na obrzeżach miasta.

- Podejrzany nie przyznaje się do winy. Składa wyjaśnienia, ale ich treści nie możemy ujawnić - potwierdza Agnieszka Kupracz z Prokuratury Rejonowej dla Krakowa Śródmieścia Wschód.

Gwałt na 17-latku

Hubert B. za molestowanie wziął się niedługo po tym, jak opuścił zakład karany za wykorzystanie seksualne 17-latka. Na mocy wyroku odbył za to karę czterech i pół roku więzienia i to w systemie terapeutycznym. Miał się leczyć w trakcie odsiadki, ale terapia nie była zbyt skuteczna.

W pozostałej częśći tekstu przeczytasz:

 • Jak  wyglądał dzień napaści?
 • Jak wygląda teraz życie Marcina?
Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.wspolczesna.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.