Inwestycja w życie – pewna inwestycja na niepewne czasy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Inwestycja w życie – pewna inwestycja na niepewne czasy

Materiał informacyjny

Inwestycja w nieruchomości to pewna inwestycja. Prawda. Od początku pandemii niemal każdy, to słyszał. Co może być jednak cenniejszego i pewniejszego? Tylko inwestycja w życie. We własne życie.

Nie jesteśmy deweloperem. Nie będziemy czarować ile korzyści i jakie krocie można zbić na niedużym budynku w centrum Wrocławia. Bo nie można. Na razie to nasz niedokończony projekt, który tylko dzięki Waszej pomocy stanie się Centrum Rehabilitacji Osób Poparzonych. Jedynym na Dolnym Śląsku i jedynym w całej Polsce, który będzie świadczyć swoje usługi BEZPŁATNIE. Tworzymy go w trudzie, w warunkach skrajnej niemocy urzędów i ogólnej drożyzny. Ale i tak powstanie.

Dlaczego? Bo działamy już 12 lat, pomagając osobom poparzonym. Bo Wiemy jak traumatyczne jest do zdarzenie. Znamy koszty leczenia, to astronomiczne kwoty. Wiemy o braku wsparcia dla poszkodowanych. Wiemy czego takie osoby potrzebują. Chcemy im to dać w postaci nieodpłatnej rehabilitacji w naszym Centrum.

Czy wiesz, że…

Wypadek, rozległe oparzenie, szpital, operacje, przeszczepy i co dalej?
Rehabilitacja. Jednak w pandemicznej rzeczywistości nie jest to wcale takie proste i oczywiste. Oparzenie nie znika z dnia na dzień, prawdziwa walka o powrót do sprawności odbywa się poza szpitalną salą. Najczęściej w domu i w Ośrodkach Rehabilitacyjnych. Co jednak zrobić, kiedy zabiegi na NFZ to miesiące oczekiwań na wolne miejsce, a leki, czy ubrania uciskowe nie są refundowane? Codziennie odbieramy telefony od poparzonych osób, które zmagają się z wieloma problemami, szukają informacji i odpowiedzi na pytanie „Co dalej? Jak można leczyć rozległe blizny, przykurcze, jak funkcjonować w społeczeństwie?”

W naszym Centrum Rehabilitacji dla Osób Poparzonych znajdzie się:

W naszym Centrum będą pracować wykwalifikowane osoby (lekarz, pielęgniarka, rehabilitant, psychoterapeuta, pracownik recepcji).

Potrzebujemy jednak pomocy przy sfinansowaniu dalszej części prac nad remontem i doposażeniem budynku. Twój 1% podatku to szansa osób poparzonych na otrzymanie realnej pomocy przy leczeniu oparzeń.
Pomyśl tak. Niewiele robiąc inwestujesz również we własne życie. Nigdy nie wiesz, czy jutro nie zostaniesz naszym podopiecznym. Historie naszych podopiecznych, które napisało samo życie, dostępne są na stronie: https://www.fundacja-jagoda.pl/

Co możesz zrobić?
Wystarczy, że przy rozliczeniu swojego PIT w miejscu Przekaż 1% wpiszesz nasz numer KRS: 0000342831.
Za każdą pomoc - DZIĘKUJEMY!

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.