Materiał informacyjny

Istniejemy dla Ciebie od ponad 30 lat. Nasza specjalność to nowoczesne obiekty mieszkaniowe

Istniejemy dla Ciebie od ponad 30 lat. Nasza specjalność to nowoczesne obiekty mieszkaniowe
Materiał informacyjny

Historia przedsiębiorstwa zaczęła się w 1987 roku, kiedy to dwóch braci Józef i Paweł Chałupka jako pierwsi w Kielcach założyli firmę deweloperską. Za zadanie postawili sobie realizację nowych inwestycji mieszkaniowych i usługowych. Od tego czasu nieprzerwanie i z sukcesem prowadzą tę działalność na terenie miasta, budując nowoczesne obiekty w najnowszych światowych technologiach i wykończeniu, które zmieniają oblicze Kielc.

Firma ma na koncie realizację wiele budynków usytuowanych w różnych dzielnicach Kielc, w których zamieszkały w wygodnych i nowoczesnych mieszkaniach o zróżnicowanej powierzchni setki rodzin. Właściciele tych mieszkań chwalą sobie dobry rozkład pomieszczeń, wysoki standard wykończenia budynków, komfort i wygodę użytkowania, a także ładne widoki roztaczające się z okien oraz otaczające je tereny zielone i rekreacyjne, sprzyjające zdrowiu i relaksowi mieszkańców. Nie bez znaczenia dla nich jest także dogodna lokalizacja budynków, pozwalająca na szybką komunikację z dowolnymi punktami Kielc.

Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka na bieżąco śledzi najnowsze trendy w budownictwie i architekturze mieszkaniowej, preferencje i oczekiwania klientów, dotyczące projektów mieszkań oraz zagospodarowania terenów wokół nich. Na tej podstawie powstają wciąż projekty nowych inwestycji, na które na lokalnym rynku wciąż jest duże zapotrzebowanie.

O jakości realizowanych inwestycji i dobrej marce firmy świadczy przede wszystkim ogromne grono zadowolonych klientów oraz liczne nagrody gospodarcze, budowlane i architektoniczne przyznawane nie tylko w lokalnych, ale i krajowych konkursach i plebiscytach. Warto wymień nagrodę gospodarczą Skrzydła 2009, Skrzydła 2014, Lider Regionu w latach 2011, 2012, 2013 czy Srebrny Żuraw za Osiedle Na Wrzosach w Kielcach w roku 2010.

Co nas wyróżnia

Sprawdź naszą ofertę!

Agencja Handlu Nieruchomościami Akcent

ul. Warszawska 30/8
25-312 Kielce
tel. 784-911-889

email: [email protected]

PB CHAŁUPKA Sp. z o.o. Sp.K..
ul. Okrzei 41/U6
25-526 Kielce


784 911 889
606 413 881

pbchalupka.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.