Jak Andrzej na 3 dni zamienił się z wieśniaka w dżentelmena

Czytaj dalej
Fot. Joanna Bajkiewicz
Joanna Bajkiewicz

Jak Andrzej na 3 dni zamienił się z wieśniaka w dżentelmena

Joanna Bajkiewicz

Andrzej Komorowski z Czaplic koło Łomży wziął udział w programie „Dżentelmeni i Wieśniacy“. Na kilka dni zamienił się rolami z warszawskim projektantem mody. Jeździł po stolicy złotym mercedesem, chodził do spa, na siłownię i pracował na targach mody.

Popularny program telewizyjny „Damy i wieśniaczki” w nowym sezonie zaskoczył widzów. Tym razem bowiem bohaterami zostali mężczyźni. W ubiegłym tygodniu na ekranach zobaczyliśmy zmagania Andrzeja Komorowskiego z Czaplic koło Łomży. „Wieśniak“ wyruszył do Warszawy, by spełniać swoje marzenia o wielkim świecie...

Andrzej mieszka dziesięć kilometrów za Łomżą, w niewielkiej wsi Czaplice. I chociaż ma już 35 lat, wciąż jest kawalerem, który żyje pod wspólnym dachem razem z mamą. Na co dzień pracuje w browarze. Od dawna jednak marzył, by chociaż przez chwilę posmakować luksusowego życia w wielkim mieście. Dzięki udziałowi w telewizyjnym programie „Dżentelmeni i Wieśniacy“ miał okazję spełnić swoje marzenie. Na kilka dni zamienił się rolami z 29-letnim Łukaszem Verra - młodym projektantem mody z Warszawy.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m.in.

 • Co Andrzej robił w stolicy
 • Jak Andrzej wspomina udział w programie

 

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.