Jak płacić za parkowanie w Chojnicach? Za pomocą komórki

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Maria [email protected]

Jak płacić za parkowanie w Chojnicach? Za pomocą komórki

Maria [email protected]

By z tego korzystać, potrzebna jest darmowa aplikacja mobilna SkyCash i usługi mobiParking. Płacimy tylko za faktyczny czas parkowania w Chojnicach.

Aplikacja SkyCash z usługą mobiParking pozwala na dokonywanie płatności za parkowanie przy użyciu telefonów komórkowych. Jej użytkownicy nie muszą borykać się z takimi utrapieniami, jak odliczanie drobnych, szukanie parkometru czy konieczność wracania do pojazdu tylko po to, żeby włożyć za szybę bilet parkingowy. Dużym udogodnieniem dla kierowców jest też możliwość zdalnego przedłużania parkowania. W ten sposób znika potrzeba płacenia na zapas czy konieczność powrotu do parkometru i samochodu, aby wykupić dodatkowe minuty.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Kierowca uruchamia SkyCash w telefonie, otwiera zakładkę mobiParking i wybiera jedną z trzech metod parkowania: na określony czas, za wybraną kwotę lub Start/Stop, z możliwością zatrzymania naliczania opłaty w dowolnym momencie. Teraz wystarczy określić strefę parkowania i zatwierdzić operację, dotykając przycisk „Rozpocznij parkowanie”. Należność za postój jest pobierana z elektronicznej portmonetki, którą można zasilić na wiele sposobów, w tym natychmiastowo, za pomocą podłączonej do SkyCash karty płatniczej lub usługi Przelewy24. Kierowcy mogą płacić za parkowanie także przy użyciu wiadomości SMS oraz tzw. szybkich kodów (USSD i IVR).

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi należy oznaczyć pojazd identyfikatorem, który w formie naklejki na szybę można odebrać w urzędzie (ul. Stary Rynek 1, III piętro, pokój nr 612).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.