Magdalena Siemińska

Jakub Walendykiewicz gra na fortepianie i fagocie, śpiewa oraz zdobywa nagrody

Jakub Walendykiewicz wraz z koleżankami z suwalskiego Studia Piosenki Beciaki, z którymi wystąpił na koncercie galowym festiwalu Fot. Studio Piosenki Beciaki Jakub Walendykiewicz wraz z koleżankami z suwalskiego Studia Piosenki Beciaki, z którymi wystąpił na koncercie galowym festiwalu
Magdalena Siemińska

Ma zaledwie 14 lat, pięknie śpiewa i odnosi coraz więcej sukcesów. Jakub Walendykiewicz zajął 3. miejsce na festiwalu „Aprila pilieni” na Łotwie.

- Tata zauważył, że szybko zapamiętuję słowa i trafiam w dźwięki. Dlatego postanowił zapisać mnie do Studia Piosenki Beciaki - opowiadał nastolatek. - Miałem wtedy sześć lat.

Jakub Walendykiewicz jest niezwykle uzdolniony. Uczęszcza do suwalskiej szkoły muzycznej, gdzie uczy się gry na fortepianie oraz fagocie.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

 • Jakie sukcesy odniósł do tej pory Jakub Walendykiewicz
 • Jakie plany ma nastolatek
Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.