Kandydat na radnego Będzina odszedł z PiS po wybuchu seksafery. Pisał 15-latce o "wsparciu" i karierze za "miłe chwile"

Czytaj dalej
S

Kandydat na radnego Będzina odszedł z PiS po wybuchu seksafery. Pisał 15-latce o "wsparciu" i karierze za "miłe chwile"

S

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości miał proponować 15-latce "wsparcie" i karierę za "miłe chwile". Chodzi o Adriana Dzienisiewicza, który kandyduje do rady miasta w Będzinie. PiS sprawdza informacje w tej sprawie. - W naszej partii nie ma miejsca na tego typu zachowania - mówi poseł PiS Waldemar Andzel. Policja z urzędu ma wszcząć czynności sprawdzające na podstawie doniesień medialnych. Jak informuje Wirtualna Polska, Adrian Dzienisiewicz zrezygnował z członkostwa w PiS.

Seksualne propozycje kandydata PiS na radnego w Będzinie

ZOBACZ CAŁY ZAPIS SEKSUALNEJ PROPOZYCJI
NA SLAJDACH

Jeszcze parę dni temu wszyscy śledzili sprawę Artura Hippe, kandydata Nowej Prawicy na radnego Rzeszowa, teraz podobne problemy ma kandydat do rady miasta w Będzinie.

Kandydat PiS miał proponować 15-letniej dziewczynie wsparcie i karierę modelki w zamian za "miłe chwile". Sprawa ujrzała światło dzienne na profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Mężczyzna miał składać dziewczynie propozycje z podtekstami seksualnymi.

Oto fragment rozmowy:

- Robię rozeznanie rynku wśród modelek. Chciałabyś żebym coś poszukał dla ciebie?
- No, nie wiem
- Za miłe chwile mogę się bardziej postarać, nikt nie musi wiedzieć o spotkaniu, prawda? Odpisz szczerze
- Za miłe chwile, to znaczy?
- Lubisz się całować? Masz kamerkę?”

ZOBACZ CAŁY ZAPIS SEKSUALNEJ PROPOZYCJI
NA SLAJDACH

Jak sprawę komentuje poseł PiS z powiatu będzińskiego, Waldemar Andzel?

- Jeśli te informacje się potwierdzą, będziemy wnioskować o wydalenie go z partii - mówi Waldemar Andzel. - W naszej partii nie ma miejsca na tego typu zachowania - dodaje.

Gdy sprawa seksualnych propozycji Adriana Dzienisiewicza wyszła na jaw, natychmiast usunął swoje konta na Facebooku, Twiterze. Nie ma z nim kontaktu.

Adrian Dzienisiewicz jest oficjalnym kandydatem KOMITETU WYBORCZEGO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ z Okręgu numer 1, lista numer 10, miejsce na liście 4. Ma 29 lat i mieszka w Będzinie.

Policja z urzędu ma wszcząć czynności sprawdzające na podstawie doniesień medialnych.

Wkrótce więcej informacji

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Uczniowie piszą, a nauczyciele płaczą HITY SZKOLNYCH KLASÓWEKSkandaliczna impreza z modelkami w klubie w Katowicach ZOBACZ ZDJĘCIATOP10 najbardziej wkurzających zachowań plażowiczów ZDJĘCIAStrzeż się tych miejsc. To nie są autostopowiczki. Gdzie stoją? ZDJĘCIANajdziwniejsze polskie nazwiska ZOBACZ LISTE Padniesz ze śmiechuCzy umiesz mówić po zagłębiowsku? Sprawdź się! ROZWIĄŻ QUIZKalendarz sportowy 2018: Piękne ciała nagich sportowców ZDJĘCIAUczysz się języka śląskiego? Oto bardzo mylące słowaPolska Lara Croft, żona byłego piłkarza Górnika Zabrze ZDJĘCIASamorządowiec Roku - gala Dziennika Zachodniego

Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ

S

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.