Katarzyna Zaroślińska-Król: Styczeń pokazał, kto się liczy w lidze

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Katarzyna Zaroślińska-Król: Styczeń pokazał, kto się liczy w lidze

Łukasz Pado

- Miejmy nadzieję, że nasza forma jeszcze będzie rosła, bo te najważniejsze mecze dopiero przed nami - mówi Katarzyna Zaroślińska-Król, atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, który w niedzielę wysoko pokonał Radomkę Radom i nadal jest wiceliderem tabeli.

Z pewnością zakładałyście wygraną z Radomką, ale czy aż tak szybką?

Założenie było takie, żeby zdobyć trzy punkty, uniknąć niespodzianki i ewentualnej straty. Wiemy, że te mecze z najsilniejszymi drużynami są już za nami i teraz czeka nas seria gier z dołem tabeli. Powinnyśmy te wszystkie mecze wygrać, ale musimy utrzymać koncentrację. Jesteśmy w dobrej formie i jak będzie koncentracja, to będą zwycięstwa.

W artykule rozmowa z Katarzyną Zaroślińską-Król o:

- ostatnim meczu z Radomką

- dlaczego lubi Puchar Polski

- co jest siłą drużyny Developresu

- jak planowała świętować urodziny

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.