Kiedy w Gorzowie przy ul. Warszawskiej ruszy megaszkoła?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Kiedy w Gorzowie przy ul. Warszawskiej ruszy megaszkoła?

Jarosław Miłkowski

Projekt szkoły zawodowej przy ul. Warszawskiej przejdzie korektę, a nowy przetarg będzie dopiero za około pół roku. Pierwszy dzwonek 1 września 2020? To mało realne.

- Ta szkoła na pewno powstanie – zapewnia prezydent Jacek Wójcicki. Mowa o Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu, czyli szkole, która ma być na poszpitalnych terenach pomiędzy ul. Warszawską a ul. Teatralną. Pierwotnie pierwszy dzwonek miał tu zabrzmieć 1 września 2019 r. Rok temu urzędnicy przesunęli jednak termin oddania szkół na

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.