Kierowcy skarżą się na światła na ul. Niemodlińskiej. „Przejazd gorszy jak przed remontem”

Czytaj dalej
Fot. Piotr Guzik
Piotr Guzik

Kierowcy skarżą się na światła na ul. Niemodlińskiej. „Przejazd gorszy jak przed remontem”

Piotr Guzik

- Sygnalizacja świetlna na tej drodze działa fatalnie. Wjazd do Opola zajmuje więcej czasu, niż miało to miejsce przed remontem oraz w trakcie prac budowlanych – skarżą się kierowcy. Miejski Zarząd Dróg nie wyklucza korekt.

Remont ulicy Niemodlińskiej zakończył się oficjalnie pod koniec czerwca. Inwestycja została oddana z blisko półrocznym poślizgiem.

Jeszcze w wakacje kierowcy wskazywali, że z powodu braku koordynacji sygnalizacji świetlnej przejazd zmodernizowaną trasą nie jest płynny.

Pan Dariusz, codziennie dojeżdżający do Opola ulicą Niemodlińską, wskazuje, że to stało się jeszcze bardziej widoczne po rozpoczęciu roku szkolnego, gdy na ulicach miasta pojawiło się więcej pojazdów.

  • Czy MZD zamierza coś zmienić w światłach na Niemodlińskiej?
Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Guzik

Opolanin z urodzenia. Stara się, by mieszkańcy byli na bieżąco z tym, jak zmienia się Opole. Za pomocą zdjęć i filmów dokumentuje jego metamorfozy, które w codziennym zabieganiu mogą umykać. Zagląda tam, gdzie nie każdy może bądź chce wejść - na place budowy i do niszczejących konstrukcji. Opisuje działania i plany władz, jak i reakcje mieszkańców na ich poczynania. Śledzi działalność lokalnych polityków i pisze o tym, o czym niekoniecznie chcą mówić otwarcie, a co pozwala lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.