Klinika Imagine w Gdyni

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Klinika Imagine w Gdyni

Materiał informacyjny

Klinika Imagine w Gdyni to miejsce, w którym wizje piękna stają się realnością. Zawsze staramy się kompleksowo opowiadać o możliwościach naszych urządzeń oraz o efektach możliwych do uzyskania. Tym razem postanowiliśmy jednak podjąć się przekazania naszej wiedzy "w pigułce", aby pokazać Wam spektrum problemów, z którymi możemy realnie walczyć.

Laser diodowy Palomar Vectus®

Trwałe, bezpieczne, a co najważniejsze skuteczne urządzenie do usuwanie owłosienia. Laser Vectus jako jedyny na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze (Skintel™), który pozwala na dobranie najbardziej efektywnych parametrów zabiegowych.

Endermologie® LPG Alliance

Masaż podciśnieniowy wykonywany specjalnymi głowicami. Skuteczne modelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu, wspomaganie efektów liposukcji, ujędrnienie skóry.

Laser Palomar ICON Max G

Ekspert w walce z rozszerzonymi naczynkami, trądzikiem różowatym oraz przebarwieniami skóry.

MED CONTOUR

Odchudzanie bez skalpela. Najskuteczniejsze narzędzie do bezoperacyjnej walki z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową i cellulitem.

PCA Skin

Produkty PCA Skin stanowią połączenie innowacyjnej technologii z opatentowanymi składnikami aktywnymi, które doskonale radzą sobie w terapiach skór trądzikowych.

pH Formuła

Jest to profesjonalna marka specjalizująca się w dermatologicznym resurfacingu skóry. Każda linia produktów ukierunkowana jest na konkretny problem dermatologiczny: -starzenie – A.G.E. -trądzik - A.C.N.E. -przebarwienia - M.E.L.A. -skora naczynkowa i rumień - C.R. Complex -rewitalizacja na bazie witaminy C - Phanstastic C

ADRES:

ul. Portowa 6, 81-350 Gdynia

TELEFON:

+48 538 451 679

E-MAIL:
[email protected]
[email protected]

GODZINY OTWARCIA:

Pon - Pią: 9:00 - 21:00
Sob: 9:00 - 16:00

STRONA INTERNETOWA:
www.klinika-imagine.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.