Kobieta zmarła a fundacja dalej zbiera pieniądze na jej leczenie

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Kobieta zmarła a fundacja dalej zbiera pieniądze na jej leczenie

Sławomir Bobbe

Alivia - Fundacja Onkologiczna Osób Młodych prowadzi program Skarbonka - każdy może w zbiórce wspomóc jej podopiecznego. - Wpłaciliśmy pieniądze na zbiórkę, niestety chora na raka kobieta zmarła, a wydatki zrefundowano już po jej śmierci - mówią się darczyńcy.

- Nazywam się Ania i mam 32 lata. W marcu 2018 roku trafiłam do szpitala z podejrzeniem raka jelita grubego. Następnie były szczegółowe badania - tomograf, gastroskopia, kolonoskopia. Wynik badania odebrał mi mowę - zaawansowany rak jelita grubego z licznymi przerzutami na wątrobę (nieoperacyjny) - napisała w informacji pod zbiórką młoda kobieta. - W maju zaczęłam chemioterapię. Pierwsze 6 cykli - rak się powiększył. Kolejne 7 cykli przy zmianie chemii - rak stanął w miejscu. Nie wiem, ile mój organizm wytrzyma jeszcze chemii.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.