Joanna Bajkiewicz

Koszary będą zrewitalizowane. Rozebrano już stare zabudowania

Dobiegają końca roboty związane z wywożeniem gruzu Fot. Joanna Bajkiewicz Dobiegają końca roboty związane z wywożeniem gruzu
Joanna Bajkiewicz

Stare garaże z lat 50-tych i nieestetyczne komórki lokatorskie przy ul. Magazynowej 2 zostały zburzone. Dobiegają końca roboty związane z wywożeniem gruzu. Do końca października br. powstanie tu nowy budynek z 43 nowymi komórkami lokatorskimi.

Wszystko w związku z rozpoczętymi pracami w ramach tzw. małej rewitalizacji. Zambrowskie koszary okazały się najbardziej zdegradowanym obszarem. Na liście projektów znalazło się zagospodarowanie terenów przy ul. Magazynowej 2.

Pozostało jeszcze 50% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.