Joanna Bajkiewicz

Łomża. Policjanci również płacą mandaty karne

Kobieta poruszająca się czarnym suvem jechała prawidłowo. Policjant wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle Fot. Joanna Bajkiewicz Kobieta poruszająca się czarnym suvem jechała prawidłowo. Policjant wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Joanna Bajkiewicz

Od początku roku ucierpiały już cztery radiowozy. Ostatnie dwa zdarzenia skończyły się mandatem dla policjantów drogówki.

- Policjanci są traktowali jak inni kierowcy - zapewnia Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Ubiegły czwartek, 28 czerwca br., był dla funkcjonariuszy wyjątkowo trudny. Tego dnia policjanci rozbili dwa radiowozy i w obu przypadkach zostali ukarani mandatem karnym.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

 • Jak doszło do dwóch wypadków z udzialem policjantów
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.