Kuba Zegarliński

Maciej Domański: Mój kontrakt z PGE Stalą Mielec kończy się 31 lipca. Mam nadzieję, że szybko podpiszę nowy

Maciej Domański (na zdjęciu) był jednym z najlepszych zawodników PGE Stali Mielec Fot. kz Maciej Domański (na zdjęciu) był jednym z najlepszych zawodników PGE Stali Mielec
Kuba Zegarliński

- Mam nadzieję, że szybko znajdziemy porozumienie i z czystą głową będę mógł skupić się na treningach - mówi Maciej Domański, pomocnik PGE Stali Mielec, któremu 31 lipca kończy się kontrakt.

Może zacznijmy od twojej przyszłości. Twój kontrakt przedłużył się automatycznie po awansie, czy jeszcze czekają Cię negocjacje?

Mój kontrakt kończy się 31 lipca, więc w najbliższych dniach czekają mnie negocjacje z zarządem. Czasu nie ma za wiele, bo mamy tylko kilka dni przerwy i ruszamy z przygotowaniami do kolejnego sezonu. Mam nadzieję, że szybko znajdziemy porozumienie i z czystą głową będę mógł skupić się na treningach.

Oferta z Mielca ma pierwszeństwo?

Oczywiście, że tak. W zimowym okienku transferowym obraliśmy taki kierunek rozmów - PGE Stal Mielec w Ekstraklasie i ja w tym projekcie. Nie ma co ukrywać, że z tym klubem jestem związany od najmłodszych lat, a w takich przypadkach klub zawsze ma pierwszeństwo.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Kuba Zegarliński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.