Matka ma nadzieję, że uda się jej podzielić z synkiem z opłatkiem

Czytaj dalej
Fot. Joanna Bajkiewicz
Joanna Bajkiewicz

Matka ma nadzieję, że uda się jej podzielić z synkiem z opłatkiem

Joanna Bajkiewicz

Od prawie pół roku matka nie ma kontaktu ze swoim 3,5-letnim synkiem. Ojciec chłopczyka - mimo postanowień łomżyńskiego sądu, a nawet nakazu przekazania dziecka pod opiekę matki - nie chce jej oddać syna. Zambrowianka czuje się bezradna. O pomoc poprosiła detektywa Rutkowskiego.

Od kilku miesięcy tylko raz widziałam synka. Było to w październiku, na badaniach przy biegłych sądowych - żali się pani Magdalena z Zambrowa. Swoją dramatyczną historię opowiada spokojnie, bo - jak tłumaczy - przepłakała już tyle dni, że teraz nawet na łzy nie ma siły.

- Przeszłam piekło - wyznaje. - A detektyw Krzysztof Rutkowski dał mi stuprocentową gwarancję, że mi pomoże i będę miała dziecko przy sobie.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.