Matka z córką spały na jednym fotelu. Dostały nowy dom

Czytaj dalej
Magdalena Siemińska

Matka z córką spały na jednym fotelu. Dostały nowy dom

Magdalena Siemińska

Przy siarczystym mrozie i opadach śniegu ekipa programu „Nasz nowy dom” pracowała od rana do nocy przez pięć dni. A wszystko po to, by Maria i jej córka Magda już nie musiały kąpać się u sąsiadów. I żeby nastolatka - odrabiając lekcje - nie marzła w ręce.

Jastrzębna Pierwsza to niewielka wieś w gminie Sztabin w powiecie augustowskim. To właśnie tu, na uboczu, tuż przy lesie i torach, mieszka 51-letnia Maria Krysztofik z 14-letnią córką Magdą. Znaleźć ich dom nie jest łatwo, ale mieszkańcy wsi chętnie służą pomocą. Miejscowi znają historię tego budynku i mieszkającej w nim rodziny.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.