Ewa Bochenko

Mercedes rozpadł się na dwie połowy. Karol i Grzegorz zginęli na ósemce

Biały mercedes, którym podróżowało pięciu chłopaków, po zderzeniu z ciężarówką rozpadł się na pół. W czwartek w Dąbrowie Białostockiej odbył się pogrzeb Fot. Ewa Bochenko Biały mercedes, którym podróżowało pięciu chłopaków, po zderzeniu z ciężarówką rozpadł się na pół. W czwartek w Dąbrowie Białostockiej odbył się pogrzeb 17-letniego Grzegorza i 19-letniego Karola
Ewa Bochenko

17-letni Grześ i 19-letni Karol z Dąbrowy Białostockiej zginęli na miejscu, a kolejny nastolatek walczy o życie w szpitalu - to bilans niedzielnej tragedii, do jakiej doszło na drodze krajowej nr 8. Mercedesem podróżowało pięciu chłopaków. Samochód, po zderzeniu z ciężarówką, rozpadł się na pół.

Gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień, gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka go, czy w bezsilnej złości, łykając żal, da się zrozumieć ? - takimi słowami (parafrazując piosenkę zespołu Perfect) przyjaciele żegnali Grzesia Przytułę i Karola Rusieckiego, którzy zginęli w wypadku drogowym w minioną niedzielę. Ich pogrzeb odbył się w czwartek w Dąbrowie Białostockiej. Na wspólną mszę żałobną przybyły tłumy ich znajomych, przyjaciół, kolegów z klasy.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ewa Bochenko

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.