Andrzej Matys

Muzeum i harcerze zbierają stare fotografie. Na wystawę

5 lipca 1916 r. Pierwsza Drużyna Skautów im. księcia J. Poniatowskiego w Polskim Gimnazjum Realnym (męskim) w Białymstoku na placu szkolnym przy obecnej Fot. Zdjęcie ze zbiorów hm. J. Dworakowskiego 5 lipca 1916 r. Pierwsza Drużyna Skautów im. księcia J. Poniatowskiego w Polskim Gimnazjum Realnym (męskim) w Białymstoku na placu szkolnym przy obecnej ul. Warszawskiej 63
Andrzej Matys

Do końca lipca można przynosić do Muzeum Wojska w Białymstoku stare fotografie. Placówka prowadzi bowiem akcję „Zbiórka fotografii harcerskich!”. Zdjęcia będzie można oglądać podczas publicznej wystawy w samym centrum miasta.

W 2018 roku obchodzimy stulecie postania Związku Harcerstwa Polskiego. Z tej okazji Muzeum Wojska w Białymstoku zachęca obecnych i byłych harcerzy do współtworzenia pamiątkowej wystawy fotograficznej.

Wszystkich chętnych, którzy w swoich prywatnych archiwach posiadają jeszcze jakiekolwiek zdjęcia z czasów harcerskich i (co najważniejsze) chcą udostępnić ich kopie elektroniczne, muzeum zaprasza do swojej białostockiej siedziby przy ul. Kilińskiego 7.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Andrzej Matys

Dziennikarz od ponad trzydziestu lat (niewiarygodne, a jednak). Prowadzę Strefę Biznesu, która dotyczy tematyki gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnego biznesu i przedsiębiorstw. Nie unikam też publicystyki na tematy społeczno-gospodarcze. Zawsze pamiętam, że głupota to wielki dar boży, więc nie należy go nadużywać.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.