Na pełnym morzu uczy młodzież nie tylko żeglarstwa

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Joanna Bajkiewicz

Na pełnym morzu uczy młodzież nie tylko żeglarstwa

Joanna Bajkiewicz

Morze kształtuje charakter. Uczy pokory i jednocześnie pewności siebie - mówi pochodzący z Łomży Piotr Nowakowski. Choć wciąż szuka złotego środka między żeglarstwem a życiem rodzinnym, nie wyobraża sobie pracy na lądzie.

Przygodę z żeglarstwem Piotr zaczął jako uczeń gimnazjum. Podczas wakacji rodzice wysłali go wraz z rodzeństwem na obóz żeglarski nad Jeziorem Rajgrodzkim. - Tak nam się spodobało, że wracaliśmy przez lata. Najpierw jako uczestnicy, a potem już jako kadra - śmieje się Piotr Nowakowski.

Żeglarstwo tak go pochłonęło, że zapragnął pracować jako instruktor tej dyscypliny. Potrzebny był jednak staż na morzu. Po zakończonych obozach w Rajgrodzie, coraz częściej wyjeżdżał więc do Trójmiasta.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.