Adam Muśko

Na stratę punktów Jagiellonia nie może sobie pozwolić

W meczu z pierwszej rundy Jagiellonia w Szczecinie wygrała z Pogonią 1:0 Fot. Andrzej Szkocki W meczu z pierwszej rundy Jagiellonia w Szczecinie wygrała z Pogonią 1:0
Adam Muśko

Ostatnia w tabeli Pogoń Szczecin w piątkowy wieczór (godz. 18) zagra w Białymstoku z Jagiellonią.

W dwóch spotkaniach rundy rewanżowej Jagiellonia zdobyła tylko punkt. Przewaga nad dolną ósemka w tabeli niebezpiecznie się zmniejszyła i ewentualne straty dzisiaj mogłyby zachwiać względnym spokojem w białostockim klubie. Z czerwoną latarnią ligi po prostu trzeba wygrać.

- Nie możemy sobie pozwolić na kolejną stratę punktów - powagę sytuacji oczywiście widzi trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot i zapewnia, że wnioski z porażki w Zabrzu zostały wyciągnięte. - Porozmawialiśmy o tym i wierzę, że efekty będzie widać w meczu z Pogonią. To my mamy bardziej chcieć.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Adam Muśko

Od początku pracy w mediach lokalnych zajmowałem się tematyką sportową. Z Gazetą Współczesną i Kurierem Porannym jestem związany od 2016 roku. Natomiast od 2021 roku w obu tych tytułach pracuję jako dziennikarz online. Moim zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie czytelnikom rzetelnych, zweryfikowanych informacji o regionie.   

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.