Najlepszy dekarz wybrany. Wykonawca dachów z Białegostoku zdobył statuetkę

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Donata Żmiejko

Najlepszy dekarz wybrany. Wykonawca dachów z Białegostoku zdobył statuetkę

Donata Żmiejko

Tomasz Sokołowski, właściciel firmy Systemdach z Białegostoku został wybrany jako najlepszy wykonawca dachów minionego roku w regionie północno-wschodnim. Każdego roku w największym konkursie branży dekarskiej w kraju – SuperDEKARZ są nagradzani najbardziej aktywni i sprawdzeni wykonawcy w kraju.

Tytuł SuperDEKARZA 2019 wywalczył Rafał Szczepański, właściciel firmy Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański z Poddębic (woj. Łódzkie), a tuż za nim Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, pow. koniński) i Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce).

Statuetkę SuperDEKARZ Regionu odebrało 13 dekarzy najbardziej aktywnych w różnych częściach kraju. Galę SuperDEKARZ 2019 poprowadził Piotr Kraśko, zaś muzycznym zwieńczeniem wieczoru był koncert Grzegorza Hyżego.

Program SuperDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program (niemal 1000 zarejestrowanych dekarzy) łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej liczby dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu.

- Otrzymane wyróżnienie to uhonorowanie pracy wykonywanej przez cały rok – mówi Tomasz Sokołowski, właściciel firmy Systemdach w Białymstoku. To docenienie jakości i liczby zrealizowanych dachów. Jest to sympatyczne w odbiorze, gdy wykonywana praca jest nagradzana. Tegoroczna statuetka jest już drugą, bo w ubiegłym roku również otrzymałem tytuł SuperDEKARZA Regionu.

Systemdach Tomasz Sokołowski to firma dekarska z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje głównie dachy skośne. Od 23 lat poszerza grono klientów. Działa głównie na terenie województwa podlaskiego.

Donata Żmiejko

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.