Najlepszy dekarz wybrany. Wykonawca dachów z Białegostoku zdobył statuetkę

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Donata Żmiejko

Najlepszy dekarz wybrany. Wykonawca dachów z Białegostoku zdobył statuetkę

Donata Żmiejko

Tomasz Sokołowski, właściciel firmy Systemdach z Białegostoku został wybrany jako najlepszy wykonawca dachów minionego roku w regionie północno-wschodnim. Każdego roku w największym konkursie branży dekarskiej w kraju – SuperDEKARZ są nagradzani najbardziej aktywni i sprawdzeni wykonawcy w kraju.

Tytuł SuperDEKARZA 2019 wywalczył Rafał Szczepański, właściciel firmy Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański z Poddębic (woj. Łódzkie), a tuż za nim Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, pow. koniński) i Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce).

Statuetkę SuperDEKARZ Regionu odebrało 13 dekarzy najbardziej aktywnych w różnych częściach kraju. Galę SuperDEKARZ 2019 poprowadził Piotr Kraśko, zaś muzycznym zwieńczeniem wieczoru był koncert Grzegorza Hyżego.

Program SuperDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program (niemal 1000 zarejestrowanych dekarzy) łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej liczby dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu.

- Otrzymane wyróżnienie to uhonorowanie pracy wykonywanej przez cały rok – mówi Tomasz Sokołowski, właściciel firmy Systemdach w Białymstoku. To docenienie jakości i liczby zrealizowanych dachów. Jest to sympatyczne w odbiorze, gdy wykonywana praca jest nagradzana. Tegoroczna statuetka jest już drugą, bo w ubiegłym roku również otrzymałem tytuł SuperDEKARZA Regionu.

Systemdach Tomasz Sokołowski to firma dekarska z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje głównie dachy skośne. Od 23 lat poszerza grono klientów. Działa głównie na terenie województwa podlaskiego.

Donata Żmiejko

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.